ממתאמנים

אימון אישי / זוגי

 

 פעם קראתי שיר שהתחיל כך:
"אתה קורא את זה מהר מדי.
תאט רגע.
זו שירה."

זה היה אולי בתיכון וזה שינה לי את החיים. שורה משיר שינתה לי את החיים. באותו יום החלטתי להאט, ומאז אני אוהב אנשים.
התחלתי ללמוד פסיכולוגיה, פילוסופיה, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה, קרימינולוגיה ואפילו חכמת הקבלה. הכל מתוך אהבה לאנשים. עד שיום אחד גיליתי את האימון.

האימון מבחינתי זו אומנות. אומנות העצמת האחר. זו אומנות שאין לה גבולות. היא יכולה לעזור למנכ"לים להגשים חלומות ששמו הרבה שנים בצד לטובת הקריירה. היא יכולה, באותה נשימה, לעזור גם לאדם למצוא את משמעות חייו ולרווקה למצוא את בן הזוג הנכון לה.

זו אומנות שמסייעת לאדם לצאת מתוך הפרדיגמות של עצמו, מתוך הגבולות שהוא בעצמו הציב לעצמו ולסמן גבולות חדשים. להפסיק להפריע לעצמו להיות מה שהוא מסוגל ורוצה להיות.
זו אומנות שזונחת את שרירי השיפוטיות והייעוץ. המתאמן הוא זה שיודע מה נכון לו. התשובות נמצאות אצלו.
זו האומנות לחיות את פוטנציאל העתיד במקום לבכות את כישלונות העבר.
זו אומנות ההקשבה לזולת ולא לעצמי. זו אומנות השאלה הנכונה. השאלה שמעניינת את המתאמן.
זו אומנות המשוב הבונה.
זו האומנות לעזור לאדם להיות יותר טוב במה שהוא הכי טוב, במקום לבזבז את מלוא האנרגיה בלהיות מישהו אחר כי כך החברה קבעה.
זו האומנות להיות מי שהכי הייתי רוצה להיות.

האימון זו האומנות של החיים. של לעצור את שטף החיים המטורף הזה ולהתייחס לעצמי כמו אל אוצר עדין. כמו אל מי שחייב להגיע הכי רחוק שהוא יכול.
של להפסיק לחלוף דרך החיים כל כך מהר עד שלא נשאר לנו זמן גם ליהנות מהם באמת.
להאט רגע. לשאול את עצמנו שאלה אחת:
יש לך את כל הזמן שבעולם, את כל הכסף, את כל הכישורים:
מה אתה באמת רוצה להיות?

משה שרון לא מקבל מתאמנים חדשים אך ניתן להיעזר ולקבל המלצה למאמן/ת טובים

שלחו ווטסאפ למספר

 054-6970455

ניתן לעבור הכשרת מאמנים אצל משה שרון:

הכשרת מאמנים טוב ומיטיב


תגובות שקיבלנו במהלך השנים ממתאמנים

 

תודה לך משה על החוויה העוצמתית שהעברת אותי. אני עדין דומעת ומסוחררת:) תודה להשם שזיכה אותי להיות בין מתאמניך. אתה אחד ויחיד. אלוף העולם. תבורך מפי עליון. עינב

אני באמצע העבודה ואתה גם בטח מאוד עסוק. בכל זאת אני רוצה לעדכן אותך שמאתמול בבוקר אני מרגיש ניצנים והתחלה של ריפוי. השקט הפנימי לאט לאט מתחיל לחזור. וגם כשהתעוררו סיטואציות אתמול במהלך היום הצלחתי לזהות את מנגנון ההישרדות מתעורר להקשיב לרגשות הקשים מתעוררים ולכאב ואף לחדור דרך זה להתבונן מבלי לברוח ולחזור לאיזון ולפעולה ממקום גבוה יותר. היום בבוקר זה היה נפלא. נפגשתי עם הורה מהגן בנוגע למחלוקת כספית . מקרה שבדרך כלל היה מעורר אימה עבורי הביא לפגישה איתו ופניה אליו ממקום של ריפוי אצלי ואני מרגיש מהיכרות איתו וסיפור חייו שהמפגש היה מרפא גם עבורו. התוצאה היתה נפלאה ומחברת עבור שני הצדדים. אז ישר כח על החלק שלך בתהליך הריפוי שלי. תודה רבה וכל טוב. ושבזכות עזרתך ועמידתך לצידי שתזכה לצאת מכל המצרים הפרטיים שלך לחירות אמיתית ונצחית! שלמה


שלום, עברתי אתמול חוויה מטלטלת שאין דומה לה. מודה לך על כך. קארן


נראה לי שעברתי היום את הטיפול המשמעותי ביותר בחיי. תודה! גל


אני ובעלי ישבנו ודיברנו אתמול עליך, שאתה ככל הנראה הולך לשנות לנו את החיים! ואנחנו מאוד מתרגשים מזה. אסנת ויוגב


משה שלום וברכה!

הגיע הזמן להודות לך על שליחותך הנאמנה, בהצלת נפשות של ממש (בלי להגזים). לאחר תקופת זמן ארוכה (שנתיים פלוס) של נסיונות רבים לסייע לאחותי לקום על הרגליים ולהתחיל לחיות עם ראש מורם, ולהצליח להתנהל בכוחות עצמה ביומיום הלא פשוט שלה, זה הגיע. אין לך מושג איזה חסד עצום עשית ועושה, לתת לה את מה שאף אחד לא הצליח לתת לה - את עצמה . אבל את עצמה שהיא אוהבת, את עצמה שלא הכירה שיכולה להיות אחרת ממה שהיתה מגיל צעיר, ולא אהבה בעצמה וגם שהעצמה ההוא לא היה מספיק כדי לחיות בשלום ובשמחה עם... עצמה.

אני רואה ושומעת אותה ולא מאמינה שזו אחותי ,שהכרתי עד היום...גם הורי משתאים נוכח השינוי לו יחלו שנים...

אני שמחה בשבילנו,כי זה תסכל אותנו שאנו לא מצליחים לעזור לה לעזור לעצמה,וכאב לנו שכואב לה ושהיא "סוחבת"את החיים במקום לחיות אותם,אבל יותר מהכל אני שמחה בשבילה.

אין ספק שהחיבור ביניכם "הוליד" אדם חדש וזו זכותך הענקית שהיית שליח נאמן להיות ה"מושה" שמשה אותה מן האפילה הנפשית שהיתה שרויה בה,לאור הגדול אליו הגיעה היום (ויחסית בזמן קצר מאוד). הנה הוסף לרשימת הטוב שלך, עוד סיפור של הצלחה...

אז לסיום,תרשה לי להודות לך בשמי ובשם משפחתי על השינוי המבורך שהענקת לאחותי, ובעיקר על השמחה הפנימית שהחדרת לחייה, אני חושבת שכל מה שכתבתי עד כה ,הם מעט מזער ממה שהתרחש כאן באמת, אשריך ואשרי חלקך שאתה ממלא את יעודך בעולם בלתת חיים חדשים לאנשים.

בתודה ענקית ובהערכה רבה

חגית


משה שלום,

ראשית רציתי להודות לך על האימון המדוייק שאימנת אותי. לפני האימון, כפי שאתה זוכר הייתי מישהי אחרת, והיום אני מרגישה אחרת וזה בעצם התוצאה של האימון ועל כך אני מודה. הצלחנו לעשות שינוי חיובי בחיי וכן לתקן דברים מסויימים שנעלמו וכיום שבו לדרכם אפילו יותר ממה שתיארתי לעצמי.

תודה על כל האימון האנושי, והסבלני, אין לי ספק שתמיד אזכור מאיפה התחלתי ולאן הגעתי.
אז יישר כח! ובהצלחה בהמשך דרכך.

אורית


משה,

אם היה באפשרותי להראות לך עד כמה ה"תודה" משמעותית עבורי ונפרשת על הרבה תחומים, אולי היית מבין עד כמה הפכת בשבילי לאישיות משמעותית ומעצבת. נפגשנו לראשונה באחת התקופות המבלבלות בחיים - המעבר מהצבא לחיי האזרחות, לחיפוש העצמי ותכנון העתיד. "קיבלת" אותי שבורה וממורמרת מהעבודה הלא מספקת, מהפסיכומטרי, מהחברות ומהסביבה הקרובה. המפגשים שלנו גרמו לי לחשוב על הרבה דברים והם אלו שהניעו אותי אותי לקבל החלטות לגבי החיים, העתיד, ההווה ובעיקר על האושר הפנימי שלי.

המפגשים הראשונים איתך היו כ"כ משמעותיים, שם הכרת אותי לעומק, שם פרקתי את כל המעמסה הנפשית המייגעת ושם הצלחתי סוף סוף לראות טיפה של אופטימיות. לאחר פגישותינו הייתי חושבת ומהרהרת רבות על הדברים החשובים לי, על החברות והסביבה, ההורים ובעיקר על עצמי. בזכותך הגעתי להרבה תובנות והחלטות.

היה לי חשוב לכתוב לך את הדברים בעיקר כדי שתבין כמה טוב עשית לי וכמה אני מעריכה אותך על זה.

שירה


 
אתם יודעים איך זה שאתם מכירים מישהו ככה על הדרך, במקרה
אז כך קרה עם משה שרון
הכירה בינינו הדסי יונתן המהממת כי היא ידעה שחשוב לי שבקבוצה שפתחתי - ליווי התפתחותי לכל המשפחה - תהיה פינה יהודית
משה שרון אדם מיוחד במינו הסכים לפרסם פעם בשבוע פינה העוסקת בפרשת השבוע
מפעם לפעם "עקבתי" אחריו בפייסבוק וקראתי אותו
פתאם הבנתי שהוא בעצם מטפל במקצועו - אישי וזוגי
אני ואישי היקר ישראל, בדיוק היינו בצומת דרכים בה הבנו שחייבים עזרה, חייבים מישהו "ניטרלי"
סידרנו בייביסיטרית ונסענו למודיעין
פגשנו אדם מאוד מיוחד שגם הדגיש כל הזמן שהוא אינו שופט אבל גם הכי חשוב התנהג כך. 
אין צודק/צודקת - תאכלס גם זה הכי לא חשוב
יש הקשבה הדדית, הכלה, הבנה, נשימה, קבלת האחר בשלמותו ועוד
התרגשתי מהתהליך שעברנו, אנחנו עדיין בתוכו.
התרגשתי מהידע, מהתובנות, מהאסימונים שנפלו ונופלים בדרך, התרגשתי מהאנושיות.
אז למי שצריך אדם מיוחד במינו שגם כתב ספר נפלא בנושא זוגיות זוגות זוגות, שבעלי הגדיר אותו כמיוחד במינו, יש לו המלצה חמה משנינו

 מילי